(+420) 724 041 111
info@onefootball.cz

Porovnání výrobků

Zboží
Cena
799 Kč
269 Kč
599 Kč
Popis

Batoh fanwear FC Arsenal, puma

Batoh v moderním designu modré a červené barvy týmu FC Arsenal od značky Puma. Barvy jsou dělené pul na pul, vrchní část batohu je červené barvy s potiskem loga v bílé barvy výrobce pytlíku a na pravé straně logo Arsenalu. Spodní modrou část zdobí design týmu Arsenal. Popruhy v červené barvě doplněné logem Pumy v bílé barvě.

Materiál: 100% polyester

Kniha Petra Čermáka mapující život a kariéru Neymara, hvězdu Barcelony a Brazilské reprezentace.

Neymar Da Silva Santos Júnior ve svých třiadvaceti nemá život jednoduchý. Jako by nestačilo, že v něm Brazílie vidí Pelého nástupce, svět mu dokonce přisuzuje roli následníka fotbalového trůnu. Skutečně na něm vystřídá současné vládce Cristiana Ronalda a Lionela Messiho a je obdařen takovým talentem a reálnými schopnostmi, aby byl jednou korunován? Naplní Neymar roli Pelého nástupce a stane se současně po Ronaldovi a Messim následníkem fotbalového trůnu? Abychom se ji pokusili zodpovědět vydejme se až do městečka Mogi das Cruzes v provincii Sao Paulo, kde úžasná cesta jednoho obyčejného chlapce k fotbalovému nebi začala.

 

Počet stran: 216

Vazba: Pevná s přebalem lesklá

Rozměry: 243 x 177 x 21

Velká dárková krabička s fotbalovými kartičkami Panini Adrenalyn XL FIFA 365 – 2019

 

- krabička obsahuje 10 balíčků (každý balíček obsahuje 6 karet) a 3 speciální karty z limitované edice.


FIFA 365 je zpátky! Čtvrtá edice oblíbených sběratelských kartiček FIFA 365 se vrací s upravenými soupiskami a statistikami dle nejnovější fotbalové sezony. Kupujte balíčky, sbírejte karty do speciálního alba, vyměňujte je s kamarády, sestavte si vlastní tým ze svých oblíbených hráčů a hrajte s nimi na exkluzivní herní podložce a znovu prožívejte vzrušující zápasy se svými parťáky! Hrajte proti stovkám vyzyvatelů, pozvěte kamarády a poražte je. K dispozici je několik stovek sběratelských karet, včetně speciálních karet i KARET V LIMITOVANÉ EDICI. Jak už to u sběratelských kartiček bývá, čím je kartička vzácnější, tím menší je vaše šance na ní narazit v balíčku.

Stav

2 - 3 týdny

2 - 3 týdny

2 - 3 týdny

Odstranit