(+420) 724 041 111
info@onefootball.cz

Porovnání výrobků

Zboží
Cena
679 Kč
340 Kč
199 Kč
279 Kč
Popis

S touto čepicí s flísovou podšívkou můžete jednoznačně ukázat svou hrdost na Juventus. Je vyrobena z recyklovaného materiálu a vpředu ji zdobí znak turínského velkoklubu.
 
Vlastnosti:
- flísová podšívka
- vpředu vyšívané logo Juventus
- tento produkt je součástí programu ekologické udržitelnosti společnosti adidas, v němž jsou produkty vyráběny ekologičtěji a s ohledem na životní prostředí; každé vlákno se počítá: recyklovaný polyester šetří zdroje a snižuje emise
 
Materiál:
- vnější vrstva: hladká pletenina, 100 % polyakryl
- podšívka: 100 % recyklovaný polyester

Fotbalový míč Nike PSG Supporters.

Tradiční 32 panelový design s 6 křídly latexových desek pro pravidelnější a přesnější let míče. Strojem šitá konstrukce se pyšní grafikou francouzského velkoklubu s logem PSG a nápisem "PARIS SAINT-GERMAIN". Vhodný převážně na trénink. Oficiální produkt PSG.

Skvělá kachnička do vany anglického týmu Chelsea FC. Neváhejte a koupejte se společne s kachničkou. Oficiální produkt Chelsea FC.

Láhev na pití pro všechny fanoušky Bílého baletu.

S touto lahví na vodu budeš moci dodržovat pitný režim a zároveň fandit svému oblíbenému španělskému fotbalovému klubu. Lahev má ergonomický tvar a vysouvací uzávěr, takže ji můžeš pohodlně používat i na cestách.
 
Vlastnosti:
- objem: 750 ml
- vysouvací uzávěr
- natištěný znak Real Madrid
- na boku natištěná měrka objemu
- výrobek neobsahuje zdraví škodlivý uhlovodík BPA
 
Materiál:
- 100% polyetylen, tvarováno vstřikováním

Stav

2 - 3 týdny

2 - 3 týdny

2 - 3 týdny

2 - 3 týdny

Odstranit